O firmie    /    Kontakt

Obsługa
Korespondencji

W ramach oferty proponujemy Państwu skorzystanie z profesjonalnych usług w zakresie zarządzania kompleksową obsługą korespondencji masowej. Realizując zadania obsługi korespondencji, skupiamy się głównie na rynku biznesowym,  firmach i instytucjach usługowych, posiadających grono stałych klientów, prowadzących cykliczną korespondencję listową (tygodniową, miesięczną, kwartalną, roczną tj. rachunki, faktury, pracownicze odcinki płacowe, materiały marketingowe itp.). Obsługujemy również jednorazowe akcje wysyłkowe.   


Naszemu docelowemu sektorowi oferujemy następujące usługi:

Druk i personalizację dokumentów – w zależności od Państwa oczekiwań oraz preferencji, jesteśmy w stanie zaoferować zaawansowane systemy druku masowego (jednostronne, dwustronne, kolorowe). Równocześnie umożliwiamy zastosowanie wielu rodzajów papieru w ramach jednej pracy (poddruki, kolory, faktury). Dodatkowo oferujemy personalizowanie dowolnych dokumentów w formatach A4, A3 i pośrednich. 

Kopertowanie – w procesie kopertowania przesyłek oferujemy Państwu kilkanaście zróżnicowanych systemów kopertujących, umożliwiając obsługę kopert dowolnego formatu. Ponadto proponujemy kopertowanie do 7 różnych wkładek (np. broszur, folderów bądź katalogów). Uwzględniając Państwa preferencje, proponujemy usługi ręcznego i maszynowego pakowania. 

Druk i personalizację kopert – dysponując bogatą wiedzą w zakresie zarządzania korespondencją, wykonujemy dla Państwa każdy rodzaj nadruku reklamowego na kopertach. W przypadku, kiedy materiał zawartości koperty nie pozwala na jego spersonalizowanie, oferujemy personalizację bezpośrednio na kopertach. 

Kampanie DIRECT MAIL – dzięki rozbudowanej bazie danych, zawierającej ponad 500 000 podmiotów gospodarczych z całej Polski, jesteśmy w stanie prowadzić kampanie informacyjne (zgodnie ze specyfikacją klienta) za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub firm alternatywnych. Ponadto pracujemy na bazach danych powierzonych przez klientów. 

Niszczenie i utylizację dokumentów – usługa ta jest realizowana zgodnie  z Państwa wymaganiami. Realizacja zadań w tym zakresie następuje w oparciu o profesjonalizm, konkurencyjność i zgodność z wymogami prawa określonymi przez ustawodawcę. 

Pakowanie ręczne – zatrudniając wykwalifikowany i sprawdzony personel, chcemy Państwu zaproponować usługę ręcznego pakowania wszelkich nietypowych przesyłek. Pakujemy, w koperty lub pudełka, przesyłki masowe, których nie sposób spakować maszynowo takie jak np. katalogi z dodatkowymi materiałami marketingowymi i/lub próbkami, pracownicze paczki świąteczne, materiały marketingowe nietypowych wymiarów itp. Wszystko to oczywiście z zachowaniem najlepszej dbałości o jakość pakietów.