O firmie    /    Kontakt

Poligrafia

W zakresie poligrafii oferujemy państwu gamę zróżnicowanych usług. Każdorazowo jesteśmy w stanie zrealizować zadanie począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe i dostarczenie gotowego produktu bezpośrednio do klienta. Wykonany dla Państwa produkt będzie wyróżniał się wysoką jakością, atrakcyjną ceną, jak również będzie uwzględniał optymalny czas realizacji.  Istotne jest, że realizujemy zarówno zamówienia wysokonakładowe, jak i bardzo niskie nakłady, a wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach.


W ramach usług poligraficznych proponujemy: 


Druk offsetowy – pełen kolor, lakierowanie, format od B0 w dół. Oferujemy nadruk na możliwym do tej realizacji materiale (np. katalogi, foldery, ulotki, druki, gazetki, teczki, papier firmowy, wizytówki, koperty etykiety, druki samokopiujące, kalendarze o zróżnicowanym formacie). Dzięki zaawansowanej maszynie drukarskiej jesteśmy w stanie, łącząc zamówienia klientów, wykonać nawet bardzo małe nakłady materiałów, zachowując przy tym rewelacyjnie niskie ceny druku. Np. minimalna ilość ulotek to 50 szt, przy cenach jednostkowych odpowiadających dużo wyższym ilościom.

Sitodruk – pełen kolor, lakier, lakier UV. Zapewniamy szeroką gamę obsługiwanych materiałów (np. banery reklamowe, naklejki, druk na folii, PCV, szkle itp.).

Druk wieloformatowy – plakaty, banery, fototapety, siatki, fototapety itp.

Druk i hafty reklamowe na materiałach tekstylnych – usługa realizowana jest na każdego rodzaju materiałach powierzonych lub własnych.

Gadżety reklamowe z nadrukiem – pendrive, długopisy, reklamówki, paczki okolicznościowe, breloki, notesy, opakowania itp. 

Oferujemy Państwu możliwość opracowania indywidualnego projektu graficznego.

Oferta  rozwiń +


Jeśli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo interesującego produktu, zachęcamy do kontaktu w celu wykonania indywidualnej wyceny. W celu ułatwienia współpracy prosimy o wskazanie przez Państwa niezbędnych informacji o produkcie.  W szczególności prosimy uwzględnić: format, ilość stron, rodzaj i gramaturę papieru (lub innego materiału w przypadku druku solwentowego), sposób uszlachetnienia produktu (lakierowanie/foliowanie), zadruk (jednostronny/dwustronny), nakład i inne ważne parametry dla produktu (np. rodzaj zszywek, sposób oprawy, kolor spirali, kształt narożników itp.).

Zapraszamy także do zapoznania się z nasza bogatą ofertą materiałów reklamowych. Znajdą tam Państwo m. in. Reklamy wewnętrzene i zewnętrzne. Dostarczone przez nas materiały reklamowe odegrają niesłychanie ważną rolę w promowaniu Państwa firmy, marki czy też samego produktu. Wpłyną na proces budowania wizerunku i rozpoznawalność Państwa działalności, w  końcowym efekcie przyczyniając się do wzrostu zysków w Państwa firmie.