O firmie    /    Kontakt

Reklama na pojazdach

Druk wielkoformatowy

Reklama na pojazdach

Banery i siatki

Tablice szyldy i witryny

Litery przestrzenne

Reklama świetlna

Frezowanie

Systemy wystawiennicze

Gadżety reklamowe

Indywidualne projekty

Wśród najefektywniejszych elementów identyfikacji wizualizacji jest reklama zamieszczana na firmowych środkach transportu.

Grafikę na pojazdach drukujemy przy wykorzystaniu technologii solwentowej, którą zabezpieczamy laminatem UV. Ważne jest, że używamy wyłącznie sprawdzonych, odpornych na warunki atmosferyczne folii. Naszym priorytetem jest jakość i trwałość naszych produktów. Jakość aplikacji zapewniają nasi pracownicy, wyróżniający się kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki połączeniu wysokiej jakości produktów i profesjonalizmu pracowników wierzymy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług przez długi czas.

W celu szczegółowej kalkulacji reklamy, dokonujemy pomiaru pojazdu. Realizacja reklamy następuje w oparciu o Państwa gotowe projekty, bądź poprzez projekty wykonane przez naszych wysoko wykwalifikowanych grafików.

Sposoby oklejania samochodów:
za pomocą grafiki wektorowej np. logotypem, danymi teleadresowymi itp.oklejenie częściowe obejmujące umieszczenie elementów graficznych na niektórych elementach samochoduoklejenie całkowite, zawierające pełną wizualizację graficzną bryły pojazdu, lub też zmiana kolorystyki auta