O firmie    /    Kontakt

Reklama świetlna

Druk wielkoformatowy

Reklama na pojazdach

Banery i siatki

Tablice szyldy i witryny

Litery przestrzenne

Reklama świetlna

Frezowanie

Systemy wystawiennicze

Gadżety reklamowe

Indywidualne projekty

Jakość reklamy zewnętrznej znajdującej się nad wejściem do lokalu świadczy niejednokrotnie o jakości usług oferowanych wewnątrz. Ekspresyjne oświetlenie ciekawych miejsc i obiektów uwypukla klimat otoczenia, ukazuje ukryte piękno, oferuje nowe efekty i rozwiązania, kształtuje tożsamość miasta, jak również kreuje atmosferę zachęcającą do podejmowania działań. Reklama świetlna, którą Państwu oferujemy, spełnia powyższe warunki.
Wykorzystywane przez nas technologie doskonale dopasowują się do otoczenia i zróżnicowanych gustów klientów.Kasetony świetlne:
 - wykonywane z napinanego na konstrukcji winylu do podświetleń; 
 - z aluminowych profili ( mogą być malowane proszkowo) o szer. 100 lub 140 mm, z licem z plexi lub komorowego poliwęglanu oraz naniesioną grafiką;
 - wykonywane z warstwowej płyty aluminiowej ( dibond );

Litery świetlne budowane z aluminiowej taśmy oraz plexi.Duże bryły liter mogą być zaciągane płótnem winylowym.

W większości elementów świetlnych, stosujemy energooszczędne oświetlenie diodami LED. Na uwagę zasługuje fakt, że do tego typu oświetlenia wymagane jest 10 krotnie mniejsze zużycie prądu. Żywotność diód szacowane jest na 100000 godzin pracy. Tym samym nie wymaga częstego serwisowania. Na życzenie klienta, alternatywnie używamy świetlówek.