O firmie    /    Kontakt

O firmie

Nasza firma powstała w 2010 roku, a główny profil działalności koncentrował się wokół obsługi korespondencji masowej firm i instytucji. Z upływem czasu, wzbogaceni doświadczeniem, postanowiliśmy poszerzyć wachlarz oferowanych usług. Zgrany zespół kreatywnych profesjonalistów umożliwił przekształcenie naszej działalności  w multiagencję. W konsekwencji zaoferowaliśmy naszym Klientom wsparcie w zakresie szeroko pojętego marketingu, informatyki, jak również wsparcia w kwestii obsługi klienta. Dzięki  zdobytej od podstaw praktyce, obecnie z powodzeniem obsługujemy  wiele znanych i cenionych na polskim rynku firm i instytucji. Zadowolenie naszych Klientów jest najlepszą wizytówką oraz gwarantem pomyślnej współpracy.

Wyróżnia nas chęć podejmowania każdorazowo nowych wyzwań, również tych najbardziej złożonych. Z zaangażowaniem i precyzją koncentrujemy się nad każdym nowym zleceniem.

Nasz zespół to grupa profesjonalistów i pasjonatów. Bazując na ich wieloletnim doświadczeniu, proponujemy Państwu zróżnicowane usługi, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Utalentowana załoga specjalistów stanowi siłę napędową naszego przedsiębiorstwa. Istotne jest, że nasi pracownicy to osoby innowacyjne, z determinacją dążące do celu, wykorzystując zdobyte dotychczas doświadczenie. Tworząc doskonale zgraną i doświadczoną ekipę, zapewniamy właściwe środowisko do rozwoju Państwa biznesu. Podejmujemy się każdego wyzwania, posiadając ku temu najlepsze możliwości.


Wyróżnia nas: 


Korzystna oferta finansowa – masowa realizacja usług pozwala nam zaoferować Państwu konkurencyjne ceny.  Oferujemy zdecydowanie niższe koszty obsługi poszczególnych obszarów działalności firmy, które ponoszą Państwo w przypadku samodzielnej obsługi.  

Rzetelność, jakość i precyzja świadczonych usług   – nasza działalność realizowana jest w oparciu o zasady etyczne funkcjonujące w biznesie. Ponadto wyróżnia nas każdorazowo wysoka jakość świadczonych usług i należyta staranność.

Terminowość i profesjonalizm – oczywistą kwestią jest dostarczenie wymaganych materiałów w wyznaczonym przez Państwa czasie. Sprawna realizacja zamówień wiąże się z gwarancją regularnych wpływów dokumentacji do Państwa klientów.

Oszczędność czasu i elastyczność – realizacja zleceń odbywa się w siedzibie naszej firmy, bądź we wskazanym przez Państwa miejscu. Dbamy o maksymalne ułatwienie realizacji zlecenia, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. 

Technologia i innowacja – nieustanna koncentracja wokół rozwoju technologicznego sprawia, że spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ekologia – dbając o obowiązujące w biznesie wyznaczniki ekologii, proponujemy Państwu także materiały korespondencyjne pochodzące z recyklingu. Dzięki temu posiadają Państwo możliwość dbałości o środowisko, zgodnie z współczesnymi trendami. Fakt ten niewątpliwie wpływa na wizerunek firmy wśród klientów, a także stanowi istotny argument w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych.


Współpraca 


Dzięki zaangażowaniu w biznesie, dotychczas współpracowaliśmy z powodzeniem z wieloma podmiotami. Zaufali nam m.in.:
STRABAG, Veolia, Sita, MPO Białystok, BRVZ, Bauder Polska sp. z o. o., BITUNOWA sp. z o. o., Mineral Polska, NetArt sp. z o. o., Super-Pharm Poland sp, z o. o., Multidekor sp. j., Pocztylion.

Z przyjemnością dołączymy Państwa firmę do tej listy. Wyrażamy nadzieję, że nasza oferta jest dla Państwa interesująca i stworzy możliwość pomyślnej i długotrwałej współpracy. Zapraszamy do kontaktu.